Premiera musicalu "ERROR" odbędzie się 14.06.2019r. w MDK Prażakówka, w Ustroniu

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu – tel. 606 486 333, info@esprit-akademia.pl .

Bilety do nabycia w recepcji Akademii Esprit – Ustroń, ul. Daszyńskiego 2. 

W przypadku pytań i wątpliwości – pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Projekt jest realizowany dzięki Fundacji Esprit i Akademii Esprit, oraz dzięki współpracy Polskiej Szkoły Podstawowej w Czeskim Cieszynie

Musical „ERROR” to opowieść o dzieciach i nastolatkach uwikłanych w wirtualną rzeczywistość. Początkowo beztroska przygoda z czasem skłania dzieci do współpracy ze sobą, wskutek czego uczestnicy wyprawy uzmysławiają sobie swoje słabości, uzależnienia oraz pułapki, które w dobie coraz bardziej skomputeryzowanej rzeczywistości XXI w. czyhają na wszystkich – bez względu na wiek. 

Musical ma skłonić widza do refleksji – jak łatwo w dzisiejszych czasach, zatraceni w cyberprzestrzeni, zapominamy o świecie rzeczywistym, o drugim człowieku i o wartościach, które są w życiu najważniejsze. „ERROR” to profilaktyczne przedstawienie mówiące o uzależnieniach młodych ludzi od gier komputerowych i internetu. Porusza tematy związane z prawidłowym funkcjonowaniem w środowisku cyfrowym, w szczególności w tzw. nowych mediach. Musical skorelowany jest więc z hasłami zapisanymi w szkolnych Programach Wychowawczo-Profilaktycznymi – jest też atrakcyjną formą dotarcia do młodych ludzi z ważnymi i istotnymi tematami. Muzyka, śpiew i taniec trafiają do młodego odbiorcy najlepiej.

 

Prowadzący:

Maria Matula – wokalistka, autorka tekstów piosenek i scenariuszy, reżyser koncertów, twórca spektakli dla dzieci, oraz spektakli muzycznych.

Autorka scenariusza i muzyki do musicalu „ERROR”

 

Kacper Matula – aktor Teatru Narodowego w Warszawie, reżyser, muzyk, autor tekstów piosenek i scenariuszy, twórca spektakli.

Autor scenariusza i muzyki do musicalu „ERROR”